Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Lunja & Ian's room

2 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 40]

151Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 7:19 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Još uvek nije mogao da dođe sebi jer su ga vesti šokirale. Nije znao šta tačno oseća i kako se oseća. Nije znao šta da radi, šta da kaže, kako da se ponaša. Vest da je Lunja trudna i još da ga je lagala ga je pogodila i rastužila. Video je da mu je Doca doneo vodu, ali je nije ni takao iako su mu se usta osušila. Ona nije mislila da će to biti problem. A šta je pa mislila? Dete! A i ona je još uvek dete! Podigao je pogled i pogledao je ne pomerajući se sa stolice. "Kako si mogla?" Zavrteo je glavom. "Kako si mogla da me slažeš u vezi nečeg toliko bitnog? Na šta si mislila?" Bio je besan i na sebe i na nju. "Gde ti je bila pamet?!"

152Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 9:34 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Pogledala je u njega sirom otvorenih ociju.Nije mogla da veruje da vice na nju."Nije bilo vazno!Nije ni sada vazno!Kako ne vidis?" Ostavila je casu da joj ne ispadne. Oci su joj se napunile suzama i ugrizla se za usnu da ne vidi da drhti.

153Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 9:37 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Možda tebi nije važno, ali meni je važno. I uvek će mi biti važno. Znaš li da je protiv zakona spavati sa mlađom osobom od osamnaest godina? Normalno da ne znaš!"

154Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 9:44 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

"Ne vici na mene!" Rekla je i iznenadila samu sebe kada je viknula na njega. "Po kom zakonu Iane?Nema vise zakona,bar ne tih.Volim te i volis me,kakav zakon je tu potreban?Ne treba da ti bude vazno.Na mnogo nacina sam ja starija od tebe."

155Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 9:47 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Po ljudskom zakonu i ne moraš ti da me podsećaš da naši zakoni za vas više ne važe. To sam i sam znao i uvek ću znati. Ja nisam vaspitavan kao ti i za mene je to važno. Ne mogu da verujem da si mi uradila tako nešto. I to zbog čega? Da bih spavao sa tobom. Ako sam ja mogao da čekam što ti nisi mogla?"

156Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 9:51 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

"Da,mi nismo isti i nikada necemo biti,zar ne?" Rekla je,a glas joj je zadrhtao.Mrzela se zbog toga."To si oduvek znao.Ne poznajem vase zakone niti me interesuju.Znam da sam htela da budem sa tobom,i nisam videla razlog da cekamo.Nije to samo zbog vodjenja ljubavi,jednostavno sam htela da budem sa tobom.Da se osecam onako kako sam se osecala uz tebe."

157Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 9:55 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"I bila si sa mnom. Nisam ti tražio ništa, osim da samo budeš tu. A ti si me lagala. I još si ostala trudna. Mislio sam da si pametnija, da piješ one tablete što sprečavaju trudnoću."

158Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 10:01 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Zinula je u cudu.Pocela je ubrzano da dise.Tek nakon 10-ak sekundi shvatila je da je besna.Sto postotno besna,i to je zbuni."Znala sam!Cim ti je Doca rekao,znala sam da ne zelis to dete!" Rekla je optuzivacki. "Videla sam ti to na licu,u ocima.Ako ga nisi hteo mozda nisi trebao ni da spavas sa mnom.Mogao si da me ostavis.Da kazes da neces!Da...Da koristis...ono!" U trenutku nije mogla da se seti reci koju joj je Melani rekla i nije htela da se zadrzava na tome. "Zasto si se uopste uzdao u glupacu kakva sam ja!?"

159Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 10:07 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Normalno da ne želim to dete! Niko normalan ne bi poželeo dete u ovakvim uslovima. Pogledaj oko sebe. Vidi gde živimo. Nemam šta da pružim tom detetu. Ono što je meni dovoljno za malo dete nije. Jesi li razmišljala šta bismo radili, ako se razboli? Jesi li možda mislila na to kako bismo obezbedili sve što mu treba za to dete? Ja mislim na sve to i muka mi je od toga." Bio je besan na nju što mu prebacuje. "I koristio sam nekoliko puta. Ali ja ne mogu kao ti da samo uđem u apoteku i uzmem šta mi treba. Ti si mogla."

160Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 10:12 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

"Trudi i Dzef su se snasli sa decom.Fridom je divan!Oni ih vole i to je dovoljno.Ne traze oni puno.Ni Dzejmi nije trazio puno,dovoljno je da ih volis!" Rekla je kroz suze.Ona je mogla da oseti to,ali je njegovo priznanje jos vise povredilo. "Da,meni je lako zar ne?" Rekla je tupo.Bila je zadihana i uopste nije bila svesna da vice.

161Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 10:15 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Mislim da bi bilo najbolje da poslušaš Docu i da odeš."

162Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 10:19 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Trebalo joj je nekoliko trenutaka da mozak prihvati to sto on govori."Zelis da odem iz pecina." Rekla je vise kao zakljucak,nego kao pitanje.

163Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 10:24 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Iako ga je bolelo to što će ona da ode znao je da je to najbolje za oboje i za to dete koje ona nosi. Nije hteo da joj pokaže da mu je stalo do nje. "Da."

164Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 10:28 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Gledala ga je tupo nekoliko trenutaka,a onda se okrenula da izadje.Zastala je i pogledala u prsten na svojoj ruci,pomislila je da ga samo baci tu,ali nije htela."U redu.Otici cu." Rekla je tiho i dalje mu okrenuta ledjima i tromo izasla iz 'ordinacije'.

165Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 10:33 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Naslonio je glavu na zid kako bi se smirio i sredio svoje misli.

166Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 10:48 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Mel je veselo dotrcala do nje.'Cula sam vesti!Cestitam!' Rekla je a onda primetila njen izraz lica. 'Sta je bilo?' Upitala je zabrinuto. "Odlazim iz pecina." Rekla je tiho i produzila do njihove sobe.'Molim?!Kada?' "Veceras." Rekla je odlucno.Nije zelela da bude ovde ako je on ne zeli. 'Pa gde ces?' "Za pocetak u hotel.Mozete li ti i Dzared da me odvezete." 'Ne ides ti odavde!' Neko vreme su se raspravljale ali je za promenu Lunja pobedila.Spakovala je stvari za pola sata i Dzared ih je bez pitanja odneo do auta,da mogu da kranu uvece.Dok se pakovala ipak je resila da ostavi prsten.Skinula ga je i stavila na dusek kreveta.Kada je zavrsila otisla je kod Mel.Sedela je kod Mel u sobi.Znala je da ce je Ian tu naci ako zeli jos nesto da joj kaze.

167Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 10:54 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Nije otišao u sobu niti ju je potražio. Nije hteo da se oprašta sa njom.

168Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 10:58 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Uvece se samo pozdravila sa Dzebom i Docom.Obojica su bili smrto ozbiljni.Niko drugi u pecinama nije znao sta se desava,pa ni Dzejmi.Iako su znali da ce da se procuje brzo,nisu hteli da se zna danas."Necu da vas odam..." 'Lunjo da sam to mislio,nikada ne bi predlozio da odes.Ne lupetaj!' Rekao je pomalo ljutito na sta se ona cimnula."Izvini.Pa..." 'Ne,ti izvini.Poseticemo te.' "Nemojte!Opasno je." 'Sredicemo nesto.' Rekao je Dzeb.'Vidimo se mala.Pazi se.' Njih troje su krenuli.Brzo su stigli do grada.Nisu isli u prvi grad jer kad imaju nesto hitno,kao sto su lekovi,uvek idu tu,a ne bi bilo zgodno da je neko prepozna,pa su se vozili jos 2h.

169Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 11:03 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Ian se tek uveče usudio da ode u sobu. Znao je da je već otišla. Ušao je u sobu i našao prsten koji je ostavila. Uzeo ga je i sklonio među svoje stvari.

170Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 11:08 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Stigli su u hotel.Lunja se prijavila na dve nedelje.Dzared i Mel su joj pomogli da se smesti.Mel joj je obecala da ce da dodju kod nje za dve nedelje da joj pomognu da se preseli i da vide gde ce da bude.Da se pazi i da,ako se nesto desi iznajmi auto i dodje kuci.Klimnula je glavom.Mel je poljubila.Mogla je da vidi da je nevoljno ostavlja tu.Bar neko.Dzared je vec bio u kolima.Pitala se da li se stvarno ne boje da ce ih odati.Celo vreme je cutao."Idi.Bicu dobro." 'Naravno da hoces.Zilava si ti.Cuvaj se.' "Hocu Mel.Bezi." Rekla je.Tek kad je Mel otisla,a ona zakljucala rasplakala se.Nije mogla da spava.Plakala je pola noci i tek onda utonula u san.

171Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 11:13 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Cele noći nije mogao da spava, a ujutru se samo presvukao i otišao u baštu kako bi nastavio jučerašnji posao koji je prekinuo.

172Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 11:21 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Svi u pecinama su primetili da nesto nije u redu,ali iz nekog razloga niko se nije usudjivao da pita sta.
Lunja se probudila kasno.Nije mogla da se seti gde je,a onda je videla da se uspavala na kaucu hotela.Ponovo joj se plakalo,ali se suzdrzala.Umila se i narucila dorucak u sobi.Osecala se tako usamljeno.
Dani su joj sporo prolazili jer nije imala sta da radi.Pocela je da se seta po gradu.Isla je kod iscelitelja i on je potvrdio da je trudna.Hteo je da joj kaze pol,ali je ona odbila da zna.Redovno je isla na kontrole.Nasla je jedan mali stan i za dve nedelje,kada su dosli Mel i Dzared,preselila se tamo.Bio je mali,ali udoban.Nije joj ni trebalo vise.Mel joj je rekla da ce je posecivati na svake 2 nedelje,i ona se slozila.Niko od njih nije spomenuo Iana dok ona nije pitala,ali su nesto poceli da mrmljaju i izbegli temu.Nakon sedam dana je nasla posao kao predavac,kao sto je bila i pre nego sto je otisla u pecine.Iscelitelj joj je rekao da moze da radi do 7.meseca.Mada je to njoj izgledalo neverovatno dugo.Uzimala je stvari iz prodavnice pa ih je davala Mel i Dzeredu kad bi dosli.Kao u poharama.I polako su dani prolazili.

173Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 11:30 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Znao je da Mel i Džared idu kod nje, ali ih nikad nije upitao ništa u vezi nje. Dani su mu sporo prolazili, a on je bio loše volje. Niko ga nije pitao šta se dešava. Gde je Lunja. Jedino se poverio Kajlu i samo je sa njim malo i pričao jer nije mogao da ga se otarasi kad bi ga ovaj 'spopao'. Džejmi se jednom prilikom usudio da ga pita zašto je rekao svojoj ženi da ide na šta mu je on uzvratio da mu ta devojka nije žena. Nedostajala mu je, ali to nije želeo da prizna čak ni sebi.

174Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 11:35 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Dzejmi je preneo Mel sta je Ian rekao.Hteo je i on da ide kod Lunje,ali mu Mel nije dala.Mel nije pricala sa Ianom.Bila je besna na njega.Mogla je da vidi koliko joj nedostaje.Uvek bi pitala za njega,a ona nije imala sta da joj kaze.Dani su prolazili,a polako i meseci.Beba je lepo napredovala.Lunje je redovno jela samo zbog nje.Radila je i setala gradom.Slabo je spavala,ali joj je iscelitelj dao neke listice za to pa je spavala dugo,ali bi povremeno imala kosmare.Nedostajao joj je miris pecina i ljudi koji su tamo.

175Lunja & Ian's room - Page 7 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Feb 13, 2012 11:47 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Svaki dan mu je bio isti. Živeo je istim tempom kao i pre nego što je Lunja došla u pećine samo što je sada bio tužan. Svi su to mogli da primete. I nakon par meseci on nije upitao Mel kako joj je, da li je dobro i šta je sa bebom. Više nije išao u pohare sa njima. Čim bi završio sa svojim delom posla otišao bi u svoju sobu i tamo ostao do jutra.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu