Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Lunja & Ian's room

2 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 38 od 40]

926Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Mar 19, 2012 10:11 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Uzdahnula je. "Laku noć." Rekla je tiho. I dalje je gledala u plafon.

927Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Mar 19, 2012 10:57 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Trebalo mu je vremena da se uspava, ali je na kraju zaspao.

928Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Mar 19, 2012 11:00 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Bila je budna i nije mogla da spava. Nije htela da izađe i ode u 'šetnju' jer bi je tek onda prozreo tako da je samo ležala i gledala u plafon ili kroz prozor.

929Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Mar 19, 2012 11:09 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Spavao je mirno do jutra.

930Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Mar 19, 2012 11:12 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Uspavala se tek pred zoru.

931Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Mar 19, 2012 11:23 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Ustao je i obukao se pa je proverio Davida.

932Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Mar 19, 2012 11:24 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Nastavila je da spava.

933Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Mar 19, 2012 11:38 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Otišao je u kuhinju da jede, a onda u baštu. Mel i Sunčica su nakon doručka otišle do nje.

934Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Mar 19, 2012 11:47 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Prubudilo je kucanje. "Da?" Odgovorila je i ustala.

935Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Mar 19, 2012 11:50 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

'Dobro jutro, Lunjo.' Mel je sela na krevet, a Sunčica je otišla do Davida.

936Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Mar 19, 2012 11:55 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

"Uhh, koliko je sati?" Upitala je bunovno i pogledala u Sunčicu. "On još spava?" Začudila se.

937Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Pon Mar 19, 2012 11:58 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

'Prošlo je vreme za doručak. Ian je već u bašti.' Sunčica ga je uzela. 'Budan je i smeje se.'

938Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Mar 20, 2012 12:01 am

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Nasmešila se. "Verovatno je i on gladan. Daj mi ga." Rekla je i pružila ruke ka Davidu, pa kada ga je 'dobila' poljubila ga je i podojila.

939Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Mar 20, 2012 12:04 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Obe su gledale u nju. 'Šta se dešava?'

940Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Mar 20, 2012 12:09 am

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Pogledala ih je zbunjeno. "Zašto bi se nešto dešavalo? Slabo sam spavala, pa sam zadremala i malo zakasnila." Rekla je neubedljivo.

941Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Mar 20, 2012 1:54 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

'Ne mislimo na to', rekla joj je Mel. 'Već na to šta se dešava sa tobom i Ianom', ubacila se Sunčica. 'Da, svi u pećini znamo da ste se pomirili. Neki su prisustvovali tom pomirenju, a svi ostali smo bili svedoci vašeg zaljubljenog ponašanja tokom proteklih dana. Juče smo nas četvoro primetili burme na vašim rukama i ništa nismo pitali jer smo želeli da vas ostavimo same. A danas...', zastala je, a Sunčica je nastavila. 'Na Ianovom licu smo primetile da nešto nije u redu, pa nas je zanimalo da li možemo nekako da pomognemo?'

942Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Mar 20, 2012 9:42 am

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Gledala je u Davida dok su one pričale. Nije znala da je toliko 'providna'. Slegla je ramenima. "Ne znam ni sama." Odgovorila je tiho. "Ja... pa prvi put... O Bože! Pa prvi put sam ja njega na neki način naterala da spavamo zajedno, on je rekao da nikada nije ni razmišljao o tome i nakon što sam ostala trudna znam koliko se kajao, i mislim da više ne želi da vodi ljubav sa mnom, a ja ne želim ponovo da ga primoravam ni na šta, ne bih podnela da se ponovo onako posvađamo i da me otera." Pričala je sve tiše i tiše.

943Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Mar 20, 2012 10:45 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

'Oh, znači to je u pitanju.' Obe su odahnule sa olakšanjem pa su je tužno pogledale. 'Daj mu malo vremena. Kada bude hteo, sam će da te pita.' 'Ili jednostavno neće da stane nakon par poljubaca i eto.'

944Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Mar 20, 2012 12:37 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Pogledala je u njih. "A šta ste vi mislile da je?" Upitala je razmišljajući. "Možda si u pravu, ali on je dobar u samokontroli i... a ne znam." Slegla je ramenima.

945Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Mar 20, 2012 8:13 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

'Ništa.' 'Pa... tu ne možemo da pomognemo.' 'Možda bi ti mogla noću da ga izazivaš, onako nevino.'

946Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Mar 20, 2012 8:22 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

"Videću... mogu da pokušam." Nasmešila se. "Hvala vam."

947Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Mar 20, 2012 8:23 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

'Nema na čemu. Dođi da doručkuješ.'

948Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Mar 20, 2012 8:37 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

"Evo sad ću. Čim se presvučem." Nasmešila se.

949Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Mar 20, 2012 8:40 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

'Vidimo se', obe su izašle.

950Lunja & Ian's room - Page 38 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Mar 20, 2012 8:48 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Obukla je haljinicu i počešljala se, pa je uzela Davida i otišla da doručkuje.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 38 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu