Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Lunja & Ian's room

2 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 11 od 40]

251Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Čet Feb 16, 2012 1:41 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Prihvatio je njenu ruku iako je prvo ona trčala napred on je bio brži i sad je on nju držao za ruku i vodio ka kolima.

252Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Čet Feb 16, 2012 2:28 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Dzared je pricao sa Kajlom i Suncicnom.Kada su ih videli znali su da nesto nije u redu i svo troje su samo potrcali za njima.

253Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Čet Feb 16, 2012 7:09 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Pošto su dotrčali do kola odmah su ušli unutra. Nisu vezivali pojaseve, a Mel mu je dala ključeve koji su ostali kod nje.

254Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 12:19 am

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

'Sta se desava?' Upitao je Dzared ostro posto su se smestili nazad.Mel mu je dala pismo,koje su svo troje procitali.'Moras voziti po ogranicenjima inace ce nas tragaci zaustaviti.' Rekao je napeto.I on je zeleo da sto pre stignu do nje.

255Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 1:50 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Znam, ne brini", ubacio je ključ i dao gas. Vozio je po ograničenjima i pratio sve propise. Davao bi gas kad god je za to imao priliku, ali im je opet trebalo oko dva sata da stignu u grad.

256Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 8:38 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Dzared je rekao Suncici da ce ona morati da udje u tu bolnicu i traziti gde idu duse koje zele da promene telo ili planetu,a neko od njih ce sa njom,pa ce joj reci sta dalje da trazi.Ona se slozila,ali je bila vrlo nervozna.

257Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 8:52 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Moramo i po dete", parkirao se iza bolnice.

258Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 9:13 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

'Ono ne ide sa planete.To cemo cim nju uzmemo.Pozurite.' Suncica je izasla i pogledala u Iana.'Idemo samo nas dvoje?'

259Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 9:24 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Idemo", pružio joj je ruku pa su otišli zajedno unutra.

260Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 9:25 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Pitala je gde se ide kada se menja telo ili planeta pa su ih poslali na 7 sprat.Uleteli su u lift i cekali da dodju.

261Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 9:45 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Lomio je prste od nervoze dok je čekao da se popnu na sedmi sprat.

262Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 9:50 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Kada je lift stao istrcali su iz lifta i otisli do pulta.Pitala je za Lunju,ali su je bledo pogledali.Panicno je pogledala u Iana.'Koje ime koristi?' Upitala je tiho i pocela da cita pismo koje joj je i dalje bilo u ruci.

263Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 10:00 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Ne znam. Mislio sam da koristi, Lunja O'Shea. Možda je uzela, Latino ime."

264Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 10:11 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

'Oh gospodja O'shea?Izvinite nisam vas razumela.Ona je usla u sobu pre 15-ak minuta.Do sada je verovatno vec u hibernacijskoj kutiji.One se nose na 11 sprat.Njena sifra je...samo da proverim.' Pocela je da lista papire. '404339 telo ce joj biti ovde do ujutru,ako je doslo do nekog nesporazuma.' 'Hvala.' Rekla je Suncica zbunjeno. '404339' ponovila je sifru.

265Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 10:13 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Hvala", nasmešio se usiljeno pa je poveo Sunčicu na jedanaesti sprat.

266Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 10:22 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Grizla je usnu.'Trebamo li mi da odnesemo kutiju dole?' Upitala je tiho.

267Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 10:23 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Ne znam. Ne znam ni šta da radimo. Uzećemo kapsulu i Latino telo."

268Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 10:29 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Namrstila se.'Ne mozemo da ih iznesemo.Oni moraju da je vrate u telo.'

269Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 10:32 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Valjda mogu to da urade na moj zahtev? Ja sam joj muž."

270Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 10:37 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

'Ne znam koliko to ima veze.Ali vratice je oni u telo,ako ih zamolimo.'

271Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 10:38 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Misliš da hoće?" Stigli su na jedanaesti sprat.

272Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 10:44 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

'Sigurna sam.Reci cu da sam zaboravila nesto da joj kazem.' Izasla je i otisli su do pulta. 'Koja je sifra?'

273Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 10:53 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"404339. Upravo je završena operacija. Pre desetak minuta." Rekao je devojci za pultom.

274Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 10:57 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Pogledala je u papir.'Kolica sa kapsulama su upravo krenula da se odvoze.Ako pozurite uhvaticete ih ovim hodnikom.' Pokazala im je da idu desno.Pa su oboje potrcali tamo.

275Lunja & Ian's room - Page 11 Empty Re: Lunja & Ian's room Pet Feb 17, 2012 11:03 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Uspeli su da ih stignu i zaustave kolica. Oboje su se zadihali, ali su uspeli da kažu šta im treba pa su im bolničari dali kapsulu.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu