Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Lunja & Ian's room

2 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 40]

176Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 9:58 am

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Da bi jos malo ispunila vreme uzela je knjige o iscelivanju,zbog Doce.Znala je koliko ga to zanima.I upisala se na neki kurs.Izmedju posla i kursa i nije imala puno slobodnog vremena sto joj je odgovaralo.Skoro ni sa kim nije pricala osim sa bebom.Njoj je stalno pricala o ocu.Nije mogla da opise koliko joj nedosaje.Samo da zna da je tu i da je ne mrzi.Cinilo joj se da mu se gadi,i da se sam sebi gadi sto je ikada dodirnuo.Kajala se sto je ostavila prsten tamo.Nije imala nista njegovo.Nista sto bi je podsetilo kako im je bilo lepo osim uspomena na koje skoro da nije smela da se osloni.Mesale su se sa zeljama i snovima.Kada bi uspela mirno da zaspe sanjala bi njega.Osecala se kao da mu je tako blize.Nakon mesec dana je prestala da ispituje Mel za njega.Nije videla razlog da je ista pita kada joj Mel nikada nista ne bi ni rekla.Uvek bi pocela da mucka i zamuckuje,kaslje ili nesto slicno,a onda bi pohvalila vazu sa cvecem ili tako nesto.U svetu Dusa nije postojalo nesto kao razvod braka ili to da dusa ostavi drugu dok je trudna,ili ikada.Tako da je morala da ima neku pricu.Rekla je kako joj je partner fotograf i kako je na Himalajima,ali ce da dodje cim poruka da je ona trudna stigne do njega.Svi su bili ljubazni prema njoj,kao i obicno,donosili su jo cvece,namirnice i slicno,ali je njoj i to smetalo.Smetalo joj je sto mora da glumi zahvalnost,a nije je osecala.Samo je htela da je ostave na miru.Znala je da je to tipicno ljudsko osecanje ali je nije bilo briga.Imala je nekoliko slika bebe sa ultra zvuka.Delovala joj je tako veliko na tim slikama,iako je znala da je vrlo mala.Stomak joj je bio vec i svi su joj rekli da izgleda predivno,ukljucujuci i Mel,mada njoj u zadnje vreme i nije puno verovala.Znala je da Mel misli da joj je duzna i da pokusava da joj pomogne.Bila joj je zahvalana,ali je ona samo htela istinu.Dzared je malo kad govorio sa njom.Polako je iznosio namirnice u kamionet dok je Mel pricala sa njom,a onda bi popio vodu,ili sok,seo sa njima na pet minuta,rekao 'Izgledas dobro.' Lunja bi klimnula glavom,Mel bi ga prostrelila pogledom,a on bi ustao i rekao 'Cekam te u autu.' To se ponavljalo svaki put.Imala je osecaj da je svi u pecinama osudjuju i nije ih krivila.Sa njene tacke gledista je bilo normalno da su na Ianovoj strani,tako da to nije ni zamerala Dzeredu.Kako bi mogla?Nije li on Mel rekao bas ono sto je njoj rekao Ian?Da ne zeli da ima dete na ovakvom mestu.Sada je mogla da shvati i Iana,ovo nije svet ljudi,zasto bi hteo da mu dete raste na takvom mestu.
Kada je Mel dosla zadnji put beba je vec imala 4 meseca i 10 dana.Lunja je nekoliko puta osetila da se ritnula,a onda je i Mel stavila ruku i nasmesila se.Neko vreme su pricale dok je Dzared iznosio namirnice.Mel je pocela da prica kako svi jedva cekaju da se vrati u pecine.Kako svima nedostaje.Ali je znala da to nije tacno."Mel ja se ne vracam u pecine." Rekla je.Dzared je vec bio na vratima sa rukama punim kesama.Samo je zastao,a onda ponovo izasao.Lunja je gledala u pod. 'Kako to mislis ne vracas se u pecine?!Naravno da se vracas!' Odmahnula je glavom."Ne.Zao mi je.Zivecu ovde,tako da mogu da vam pomognem koliko je to moguce,i uvek mozete da dodjete.Svi.Naravno ne u isto vreme,ne znam gde bih vas smestila.Ali mozete da dodjete.Ja tamo ne mogu da se vratim." 'Lunjo ne mozes tako da razmisljas.Trebas da se vratis.Stvari ce se promeniti kada...' "Mel vec sam odlucila.Nemoj brzveze da trosis reci.Necu se predomisliti." 'Videces da hoces.Mora da upozna svoje dete!' Rekla je Mel konacno. "Ako bude hteo da ga upozna moze da dodje ovde." 'A dete ne mora da zna oca?' "Ne,ako otac ne zeli da ga zna." 'Razmisljanje ti je skroz pogresno!' "Ja sam Dusa,valjda sve tako razmisljamo." Dzared se bas vratio u stan. 'Jesi li je cuo?!' 'Jesam.' Rekao je jednolicno. 'I?' 'To je njena odluka.' "Evo vidis." Ustala je. "Srecan put." Rekla je jasno im stavivsi do znanja da zeli da odu. 'Nisam zavrsila sa tim.' "Ja jesam." Rekla je i zakljucala vrata kada su izasli.
Sutradan u kuhinji Mel je sedela sa Lily.Znala je da je Ian,dva metra od nje iza njenih ledja,tako da je pricala dovoljno glasno da moze da je cuje.Pricala je kako se beba mrda,kako ona i dalje ne zeli da zna pol deteta,kako ide na kurseve isceliteljstva i radi u skoli,kako sada ima veci stomak jer beba ima preko 4 meseca i kako izgleda divno sa njim jer je onako bila mrsava,ali se nije puno udebljala,samo je dobila stomak.Pricala je sve sto je znala.I sto joj je palo na pamet.Nije htela da ovako sazna da ne misli da se vrati u pecine.Resila je da se suoci sa Ianom i to mu kaze nasamo.

(Izvinjavam se zbog romana,i nadam se da neces da me ubijes Lunja & Ian's room - Page 8 2233743921 Moji otisli da kupe nesto u Mercator,pa sam pozurila da sednem za komp xD Cujemo se Lunja & Ian's room - Page 8 3055493424* )

177Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 8:44 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Čuo je sve što je Mel pričala, ali nijednom reakcijom nije pokazao da ga to zanima. Sedeo je za stolom dok je jeo, a onda je otišao u baštu da nastavi sa poslom.

178Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 8:59 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Iznervirala se sto nije regovao.Nije verovala da je ravnodusan prema njoj.Radila je do mraka.Resila je da onda razgovara sa njim.

179Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 9:08 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Završio je svoj deo posla pa je otišao u kupatilo da se sredi.

180Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 9:12 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Dzared joj je rekao da ne pozuruje sa tim,ali ga nije slusala.Videla je da je Ian otisao u kupatilo,pa je ona otisla u njegovu sobu da ga saceka.

181Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 9:20 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Okupao se i sredio pa je pošao nazad u svoju sobu. Zastao je na vratima kad je video Mel unutra. "Šta ćeš ti ovde?"

182Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 9:29 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

'Moramo da razgovaramo.'

183Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 9:31 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Ušao je u sobu i zatvorio vrata. Ostavio je stvari preko stolice i pogledao u nju. "O čemu?"

184Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 9:39 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

'Moras li stvarno da pitas?' Prevrnula je ocima.'Ne zelim da dizem frku i da uzbunim pola pecine.Mozemo lepo da razgovaramo.' Rekla je i dalje sedeci na duseku. 'Vidi Iane...Nisi u pravu.' Rekla je direktno.

185Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 9:43 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Ne zanima me šta imaš da kažeš, tako da bih te zamolio da izađeš iz moje sobe."

186Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 9:49 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Ustala je i krenula ka vratima,a onda stala pored njih i okrenula se ka njemu. 'Svejedno cu ti to reci Iane.' Rekla je odlucno. 'Lunja ne namerava da se vrati u pecine.'

187Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 9:51 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Nisam ni očekivao da se vrati ovamo sa malim detetom."

188Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 9:58 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Pogledala ga je sokirano.'Tebi je to u redu?Jesi li ti uopste normalan Iane?!'

189Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 10:04 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Jeste", pogledao je u nju. "Pećine nisu za bebe."

190Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 10:11 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

'Vidi,shvatam da te je povredilo sto te je lagala.Stvarno shvatam.I...osecam se pomalo krivom jer postoji jedno moje secanje...o tome posle,uglavnom ja mislim,ne,ja znam,da si ti castan covek,kao i Dzared,kao i tvoj brat i vecina njih koji su ovde,iako to ne pokazuju uvek,i isto tako shvatam,da kao sto je i Dzared mislio,mislis da si je nekako iskoristio ili nesto slicno,ali Iane,sta je casno u tome sto si trudnu zenu poslao od sebe?Poslao od svih prjatelja koje ima,da se sama nosi sa svim tim.Ko da joj pomogne?Ona ne moze da se uklopi medju dusama i mi to znamo,i ja i ti.Ona je kao mi.Pripada ovde.Zar nije u staro vreme bio kodeks casti da se ozenis onom kojoj si napravio dete,a ti si se od nje 'razveo'.Ne shvatam tvoju logiku.Molim te pojasni mi to.'

191Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 10:17 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Stariji sam od nje najmanje osam godina i spavao sam sa maloletnicom. Oženio je jesam, ali taj brak ne važi i to oboje znamo. A ona je sad trudna. Pogledaj gde živimo, čak je i Doca rekao da mora da ide. Po njeno zdravlje je bolje što nije ovde. Tamo ima svoje doktore i svu potrebnu negu i higijenu koju ovde ne bi imala. Odlučio sam da uradim ono što je najbolje za nju i dete."

192Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 10:26 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

'Iane voli te!Pitala me je za tebe svaki put do predproslog jer nemam sta da joj kazem.Nikada ne pitas za nju,da je lazem mozda?Do sada je mogla da pobaci,da ima spontani ili sto drugih mogucnosti sto je moglo da joj se desi.Nesrecna je.Tuzna.Ne smeje se osim kad se bebs pomeri.Nedostajes joj!Pobogu.' Uzdahnula je i prisla mu. 'Iane mucis i sebe i nju.Detetu trebaju roditelji.Oba roditelja.Zar ne zelis da znas svoje dete?Zar zelis da odrasta u svetu dusa?'

193Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 10:30 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Gledao je u pod dok ju je slušao kako priča o njoj. Nedostajala mu je, želeo je da je vidi, zagrli, poljubi, da joj kaže da je voli. "Jaka je ona." Pogledao je u nju pošto mu je prišla. "Naravno da ne želim da moje dete bude u svetu Duša, ali je za to dete tako bolje. Ovde nema ničeg lepog za njega."

194Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 10:38 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

'To je tvoj izgovor?"Jaka je"?Ne moze ni ona sve da podnese.Nosi tvoje dete!TVOJE!Zar ne zelis da znas da li je decak ili devojcica?I ona zeli,ali nece da zna bez tebe.Pobogu svi bi brinuli o njemu.Lunja bi uzela sta god da mu treba,a vi bi ga voleli.Ljubav je najbitnija u svemu ovome Iane.Volite se.I Dzared je stariji od mene sest godina i sta nam fali?Voli je!I pomozi joj.'

195Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 10:47 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Znam da čeka moje dete. Ne moraš to da mi ponavljaš. Svejedno mi je šta je." Pogledao je u nju. "Ti nisi maloletna i nisi trudna."

196Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 10:52 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Uzdahnula je.'Iane bezveze si tvrdoglav.Bila sam maloletna kada sam upoznala Dzareda.Ili bolje receno naletela na njega.Do sada je napunila 18.Usput mogao si bar rodjendan da joj cestitas.' Rekla je kritikujuci. 'Mozete ponovo da se vencate.Idi kod nje.Pricajte.Bice lakse i tebi i njoj.

197Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 10:58 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

"Razmisliću", to je bilo sve što je imao da kaže.

198Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 10:59 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Zavrtela je glavom i udaljila se od njega.'Razocarao si me.' Rekla je i izasla iz sobe.

199Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 11:09 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Administrator
Administrator

Pošto je izašla seo je na krevet.

200Lunja & Ian's room - Page 8 Empty Re: Lunja & Ian's room Uto Feb 14, 2012 11:11 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Administrator
Administrator

Otisla je u sobu i legla pored Dzareda bez reci.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu